بیوگرافی ساچمیش یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی

بیوگرافی ساچمیش یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی

بیوگرافی ساچمیش یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی
Biography of Suchmish One Of The Talented Persian Rap Singers
بیوگرافی ساچمیش یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی

بیوگرافی ساچمیش یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی

ساچمیش کیست؟

سجاد نوری ملقب به ساچمیش (SUCHMISH) موسس لیبل بی سبک (BS) متولد ۱۳۸۱/۰۱/۲۰ زاده تهران یکی از خوانندگان با استعداد رپ فارسی محسوب میشود،وی آهنگ هایی با مضمون کلاب،اجتماعی،دلنوشته و… میخواند و اکثرا مخاطبین وی جوانان ایرانی میباشند.

معروفترین آهنگ های ساچمیش کدامند؟

ساچمیش خواننده و نسل جدیدی از رپ فارسی محسوب میشود،وی تا کنون موزیک های زیادی منتشر کرده است که از جمله آنها میتوانیم به آهنگ هایی پر استقبال و معروفی همچون؛گنگانه،پروپیمون،مافیا،مامی داف،حس بی لمس،مشتی گلی،حاجی فاش،تیلیفون،سنباده،پرانتز،وطن آریا،سیس خار،قصه آخر،مزد تنهایی،بلوغ تاریکی و…اشاره کرد.

بهترین آلبوم های ساچمیش کدامند؟

ساچمیش رپر قدرتمند و نسل جدید از رپ فارسی تاکنون آلبومی به صورت علنی پخش نکرده اما در برنامه های آینده وی خواهد بود به گفته خویش در یکی از لایو های شبکه های اینستاگرامی ساخت آلبوم با ۷ ترک خواهد بود.

ساچمیش چه حاشیه هایی داشته است؟

ساچمیش آرتیست ایرانی موسس لیبل (بی سبک) میتوان از حاشیه های وی در میتینگ ها و دورهمی های رپی اسم بُرد که طی مدت کوتاهی کلیپ های وی در صفحات مجازی به سرعت پخش شد و با بازخورد بالایی رو به رو شد.

ساچمیش در کجا زندگی میکند؟

ساچمیش در ایران مشغول به زندگی و درحال حاضر قصد مهاجرت ندارد،امروزه او یکی از رپر های نسل جدید رپفارسی حساب میشود که جایگاه محبوبی بین طرفداران خود دارد.

درآمد ساچمیش چه مقداری است؟

ساچمیش خواننده و آرتیست رپ فارسی هست و قطعا باید درآمد قابل قبولی از پلتفرم و مابقی شبکه های مجازی داشته باشد،اما به طور قطعی نمی توان درآمد وی را تخمین زد،زیرا تا به حال درباره درآمد وی مصاحبه ای پخش نشده،و درهیچگونه سایت و پلتفرمی مطرح نشده است.

پیچ اینستاگرام ساچمیش چیست؟

اینستاگرام یک برنامه جذاب و با کیفیت میباشد که عده زیادی در آن فعالیت میکنند،این برنامه امروزه بیشتر به یک منبع درآمد تبدیل شده،ساچمیش بعد از اینکه در اینستاگرام پیجش را ساخت هدفش از این کار این بود که به صورت رایگان برای طرفداران موزیک ها و فری استایل های خود را به اشتراک بگذارد،پیج اینستاگرام آرتیست محبوب( suchmish@ ) میباشد که طرفداران میتوانند برای مشاهده عکس و کلیپ های آرتیست به پیجش مراجعه کنند.

عکس های ساچمیش را در کجا مشاهده کنیم؟

ساچمیش علاوه بر اینکه در سایت های مختلف و پر طرفدار عکس های جذابی از او به اثر مانده است،در فضای مجازی از جمله اینستاگرام دارای پیج شخصی میباشد.

ساچمیش چه کنسرت هایی برگذار کرده است؟

ساچمیش خواننده و آرتیست زیرزمینی ایرانی است،که تاکنون کنسرتی به صورت قانونی و یا حضوری در مقابل مخاطبان برگذار نکرده ولی بزودی شاهد حضور وی در یکی از برنامه های رپی خواهیم بود.

همسر ساچمیش کیست؟

تا کنون خبر ازدواج یا جدایی ساچمیش با کسی پخش نشده است،اما اغلب رپرها شخصی را به عنوان دوستی و همکاری در این زمینه ها انتخاب میکنند.

ساچمیش در کدام برنامه های مجازی فعالیت دارد؟

ساچمیش آرتیست زیر زمینی رپ فارسی در برنامه ها همچون،اینستاگرام،یوتیوب،ساندکلود و تلگرام فعالیت میکند،جهت عضویت به کانال تلگرام وی مراجعه فرمایید ( suchmish@ )

معروف ترین دیس ترک های ساچمیش کدامند؟

اکثر اوقات در خانواده رپ فارسی درگیری ها و جنجال هایی صورت میگیرد که به صورت بیف یا دیس در موزیک به عمل می آید،دیس به معنی کنایه زدن و تیکه انداختن به شخصی میباشد،وی تاکنون با کسی درگیر نشده و به صورت جدی وارد دیس نشده اما به گفته وی موزیک (گنگانه) و (سنباده) از دیس ترک های او میباشد.

ساچمیش فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

ساچمیش آرتیست زیرزمینی مطرح کشورمون فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ آغاز کرده که میتوان از اولین آهنگ های او به موزیک مافیا و حس بی لمس اشاره کرد.

ساچمیش چه رکورد های در زمینه موزیک ثبت کرده است؟

ساچمیش رکورد همکاری و فیت بسیاری دارد و اکثر موزیک های وی به صورت فیت دو الی سه نفره میباشد که با این کار رکورد فیت رو میتوان نسبت به آرتیست های تازه کار برای خود ثبت کند ولی تا به حال درباره این قذیه در جای صحبت نشده و علنی نشده است.

ساچمیش تا کنون با کدام رپر ها همکاری داشته است؟

ساچمیش (SUCHMISH) رپر بسیار پُرکار ایرانی است که در سبک رپ و هیپ هاپ فعالیت خود را آغاز کرده است که با تکنیک فلو‌ و چیندمان رایم در بین جوانان ایرانی محبوب شده است،وی با رپر های دیگری همچون ؛
فراز،کاپیتان،ژینوشا،محتشم،استیون،ابد،
سایبر،pxg،وانتد،ناکافی،اوان،بیبر،ایلیبم،مفسر،و…همکاری نموده است.

دیدگاه خود را بگذارید