بیوگرافی نیکدل خواننده پاپ

بیوگرافی نیکدل خواننده پاپ

بیوگرافی نیکدل خواننده پاپ
Biography of Nikdel Pop Singer
بیوگرافی نیکدل خواننده پاپ

به نام خالق یکتای هنر
سیدعلی میرمحمدنژاد با نام هنری نیکدل درتاریخ 1373/11/14 در شهرستان بابل چشم به جهان گشود.

از سن 7 سالگی شروع به یادگیری مفاهیم و تجوید قران کرده و بعدها اقدام به حفظ این کتاب مجید نمود ومقام چهارم کشوری را در رشته حفظ از ان خود کرد علاوه بر اینکه افتخاراتی در زمینه قرائت قران نیز بدست اورده بود.

از انجایی که به دستگاه های تجوید قران تا حدودی اشنا بود علاقه فراوانی نیز به موسیقی پیداکرده بود تا جایی که ساعت ها در طول روز نشسته و اقدام به تمرین گیتار می نمود این خواننده در رشته ریاضی و فیزیک فارغ‌التحصیل و در رشته کارشناسی مهندسی عمران  تحصیل نموده ولی به علت علاقه ی فراوان وی به موسیقی و اجرای همزمان زنده گیتار در رستوران های شمال کشور(مازندران) همراه با تحصیل  از ادامه دادن رشته تحصیلی خود منصرف شدند.

ایشان از سن 18 سالگی سخت مشغول کار یدی بوده تا بتواند هزینه لازم برای امرار معاش و  به وجود اوردن اولین استودیوی خانگیش را بدست اورد که سرانجام توانست به این رویای خود لباس واقعیت بپوشاند و استودیو سل را در شمال تاسیس نمود و همچنین برند علی مکزیکی را در شمال ایران تاسیس نمود و هم اکنون شعبه اولشان در شهر بابل در مازندران  توسط برادر ایشان اداره میشود و شعبه دوم توسط خود ایشان در  سعادت اباد تهران به صورت کافه علی مکزیکی  اداره میشود.
ایشان در سال 1398 ازدواج کرده و متاهل شدند.
در سال 1400 از شهر بابل به اصفهان  رفته و در سال 1401 به تهران آمده و علاوه بر راه‌اندازی شعبه دوم علی مکزیکی، فعالیت موسیقی خویش را به طرز جدی دنبال نموده است.
وی با اولین اهنگ خاک بهشت که مضمون ملی حماسی  دارد در صداوسیمای جمهوری اسلامی به عنوان خواننده مجاز فعالیت موسیقی خود رو شروع کرده است.
اهنگ دوم ایشان که بارون نام دارد در شرف گرفتن مجوز میباشد.

دیدگاه خود را بگذارید